Allas fotvård

Östra Mårtensgatan 9 C 223 61 Lund

Opening hours

  • Monday: 9.00-19.00
  • Tuesday: 9.00-18.00
  • Wednesday: 9.00 15.00
  • Thursday: Hembesök
  • Friday: Hembesök
  • Saturday: stängt
  • Sunday: stängt
Läs mer

Bara Fötter

Kattesund 7 222 23 Lund

Opening hours

  • Sunday: Stängt
Läs mer

Colorific Nails and Beauty

Stora Södergatan 15 222 23 Lund

Opening hours

  • Monday: 10.15-19
  • Tuesday: 10.15-19
  • Wednesday: 10.15-19
  • Thursday: 10.15-19
  • Friday: 10.15-19
  • Saturday: 10.15-16
Läs mer

complete me

S:t Petri Kyrkogata 15 222 21 Lund

Opening hours

  • Monday: 9.30-20.00
  • Tuesday: 9.30-18.00
  • Wednesday: 9.30-18.00
  • Thursday: 9.30-18.00
  • Friday: 9.30-18.00
  • Saturday: 10.00-13.00
Läs mer

Ego Skönhet

Clemenstorget 4 222 21 Lund

Opening hours

  • Monday: 9.00-18.00
  • Tuesday: 9.00-19.00
  • Wednesday: 9.00-19.00
  • Thursday: 9.00-18.00
  • Friday: 9.00-18.00
  • Saturday: 9.00-13.00
  • Sunday: stängt
Läs mer

ellis wellness

Kiliansgatan 15 223 50 Lund

Opening hours

  • Monday: 10.00-18.00
  • Tuesday: 10.00-18.00
  • Wednesday: 10.00-18.00
  • Thursday: 10.00-18.00
  • Friday: 10.00-18.00
  • Saturday: 10.00-14.00 sista lördagen i månaden
Läs mer

Exotica Art

Grönegatan 1A 222 24 Lund

Opening hours

  • Monday: 10.00-18.00
  • Tuesday: 10.00-18.00
  • Wednesday: 10.00-18.00
  • Thursday: 10.00-18.00
  • Friday: 10.00-18.00
  • Saturday: 10.00-16.00
  • Sunday: stängt
Läs mer

Hand & Hjärta Tatuering och Piercing

Drottensgatan 2 in på gården 222 23 Lund

Opening hours

Läs mer

Hands Across Electric Tattooing

Södra Esplanaden 1, Lund, Sverige

Opening hours

  • Tuesday: 12-19
  • Wednesday: 12-19
  • Thursday: 12-19
  • Friday: 12-19
  • Saturday: 12-19
Läs mer

Heidis massage och fotvård

Bankgatan 9 A 223 52 Lund

Opening hours

  • Monday: 9.00-19.00
  • Tuesday: 8.00-17.00
  • Wednesday: 9.00-19.00
  • Thursday: 8.00-17.00
  • Friday: 9.00-19.00
Läs mer

Itrim

Bytaregränd 1 222 21 Lund

Opening hours

  • Monday: 7.00-20.00
  • Tuesday: 7.00-19.00
  • Wednesday: 7.00-19.00
  • Thursday: 7.00-19.00
  • Friday: 7.00-18.00
  • Saturday: 8.00-11.00
  • Sunday: 15.00-18.00
Läs mer

Len Hud

Bytaregatan 4 222 21 Lund

Opening hours

  • Monday: 9.30-18.00
  • Tuesday: 9.30-18.00
  • Wednesday: 9.30-18.00
  • Thursday: 9.30-18.00
  • Friday: 9.30-18.00
  • Saturday: stängt
  • Sunday: stängt
Läs mer

Mjuk & Fin

Östra Vallgatan 9b 223 61 Lund

Opening hours

  • Tuesday: 11.00-19.00
  • Wednesday: 11.00-20.00
  • Thursday: 11.00-20.00
  • Friday: 11.00-18.00
  • Saturday: 11.00-16.00
  • Sunday: stängt
Läs mer

Nga Nails

Lilla Fiskaregatan 4A 222 22 Lund

Opening hours

  • Monday: 10.15-19.00
  • Tuesday: 10.15-19.00
  • Wednesday: 10.15-19.00
  • Thursday: 10.15-19.00
  • Friday: 10.15-19.00
  • Saturday: 10.15-15.00
  • Sunday: stängt
Läs mer

Nivå

Stora Fiskaregatan 3 222 24 Lund

Opening hours

  • Monday: 10.00-18.00
  • Tuesday: 10.00-18.00
  • Wednesday: 10.00-18.00
  • Thursday: 10.00-18.00
  • Friday: 10.00-18.00
  • Saturday: 10.00-14.00
  • Sunday: stängt
Läs mer

Sabai Thaimassage

Stora Södergatan 29 222 23 Lund

Opening hours

  • Monday: 10.00-20.00
  • Tuesday: 10.00-20.00
  • Wednesday: 10.00-20.00
  • Thursday: 10.00-20.00
  • Friday: 10.00-20.00
  • Saturday: 10.00-20.00
  • Sunday: stängt
Läs mer

Salong Hair Wig

Bantorget 11, Lund, Sverige

Läs mer

Salong Sköna Lund

Bantorget 3, Lund, Sverige

Opening hours

  • Weekdays: 9-18
  • Saturday: 9-14
  • Sunday: stängt
Läs mer

Salong Vanité

Svartbrödersgatan 2, Lund, Sverige

Opening hours

  • Weekdays: 10-18
  • Saturday: 10-14
Läs mer

San Dee Massage

Stora Fiskaregatan 3 222 24 Lund

Opening hours

  • Monday: 10.00-18.00
  • Tuesday: 10.00-18.00
  • Wednesday: 10.00-18.00
  • Thursday: 10.00-18.00
  • Friday: 10.00-18.00
  • Saturday: 10.00-14.00
Läs mer

Skult

Lilla Fiskaregatan 5 222 22 Lund

Opening hours

  • Monday: 9.00-19.00
  • Tuesday: 9.00-19.00
  • Wednesday: 9.00-19.00
  • Thursday: 9.00-19.00
  • Friday: 9.00-19.00
  • Saturday: 9.00-16.00
  • Sunday: stängt
Läs mer

Skult

Västra Mårtensgatan 7 223 51 Lund

Opening hours

  • Monday: 9.00-19.00
  • Tuesday: 9.00-19.00
  • Wednesday: 9.00-19.00
  • Thursday: 9.00-19.00
  • Friday: 9.00-19.00
  • Saturday: 9.00-16.00
  • Sunday: stängt
Läs mer

Thaimassage o Spa

Drottensgatan 4 222 23 Lund

Opening hours

  • Monday: 10.00-19.00
  • Tuesday: 10.00-19.00
  • Wednesday: 10.00-19.00
  • Thursday: 10.00-19.00
  • Friday: 10.00-19.00
  • Saturday: 10.00-17.00
Läs mer

Tokyo Makeover

Bangatan 2 222 21 Lund

Opening hours

  • Monday: 10.00-18.00
  • Tuesday: 10.00-18.00
  • Wednesday: 10.00-18.00
  • Thursday: 12.00-20.00
  • Friday: 10.00-18.00
  • Saturday: 10.00-14.00
  • Sunday: stängt
Läs mer

Transilvania Art

Kungsgatan 2 223 50 Lund

Opening hours

  • Monday: 11.30-18
  • Tuesday: 11.30-18
  • Wednesday: 11.30-18
  • Thursday: 11.30-18
  • Friday: 11.30-18
  • Saturday: 12.00-17.00
  • Sunday: stängt
Läs mer